Обавештавају се студенте Школе, који путују у САД у оквиру програма за студенте „Work and Travel USA“ и сличних програма, као и за студенте који ће обављати стручну праксу у иностранству, да ће Школа огранизовати полагање испита у периоду од 04.05.2022 – 07.05.2022. године.

Студенти могу да полажу редовне колоквијуме који се нису одржавали у току летњег семестра заједно са испитима у предвиђеном термину.

Такође могу да полажу поправне колоквијуме уколико у току семестра нису положили редован колоквијум.

Пријава испита за буџетске и самофинансирајуће студенте у овом ванредном испитном року износи 1.500,00 динара.

Студенти су у обавези да документацију о путовању и испитне пријаве доставе студентској служби до 14.04.2022. године.

Студентска служба