Пријава испита за СЕПТЕМБАРСКИ испитни рок ће бити 05, 06. и 07. ЈУЛИ 2022.године.

Испитни рок траје од  29.08. до 11.09.2022. године.

Уплате за пријаву испита као и школарина морају бити извршене закључно са 01.07.2022. године до 12 часова, како би све биле благовремено прокњижене.

Молбе за истовремено полагање испита и колоквијума морају бити извршене закључно са 20.08.2022. године.

Моле се студенти да обрате пажњу да при уплати у Банци, Пошти или Мењачници буде откуцан модел 97, иначе уплате НИКАДА неће бити видљиве на рачуну студента.

Моле се студенти да приликом пријаве испита обрате пажњу код којег наставника пријављују испит.

Студент може полагати предмет искључиво код наставника код којег је пријавио испит из предмета.

Потребно је да студенти провере пријаве својих испита пре почетка испитног рока и уколико постоје неслагања да се што пре јаве у Студентску службу.

Уколико за предмет није дефинисан наставник или датум полагања потребно је да се што пре јаве у Студентску службу.

Напомене у вези са локацијом одржавања

• Испити који се одржавају у учионицама са ознаком КП, одржавају се у

просторијама Школе на Булевару Краља Петра I, број 38/III

• Испити који се одржавају у учионицама без додатне словне ознаке, одржавају се у просторијама Школе на Лиману, Владимира Перића-Валтера бр. 4 (Лиман)