Студенти друге године који желе полагати први колоквијум из предмета ПРИМЕНА ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА су дужни да исти пријаве у периоду од 14. до 18. новембра 2022. године.

Колоквијум се пријављује путем следећег линка

У случају било каквог проблема студенти се могу обратити професору путем следећег мејла zomar@uns.ac.rs

На основу предатих пријава креираће се распоред полагања колоквијума који ће бити објављен најкасније до 21. новембра 2022. године. Распоред ће бити објављен на сајту Школе на страници др Зорана Марошана.

Студенти који не пријаве колоквијум неће имати право полагања истог. Колоквијум се организује само за студенте који у овом семестру слушају предавања из предмета ПРИМЕНА ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА.

У Новом Саду, 14.11.2022.

др Зоран Марошан