Raspored ispita možete videti na linku

Пријава испита за јануарско-фебруарски рок ће бити од 18. до 20. јануара 2021. године,
Уплате за пријаву испита, молбе и остале обавезе морају бити извршене закључно са 15.01.2021. године у 14h, како би биле благовремено прокњижене.
Моле се студенти да приликом пријаве испита из предмета обрате пажњу код којег наставника пријављују исти. Студент може полагати предмет искључиво код наставника код којег је пријавио испит из предмета.
Потребно је да студенти провере пријаве својих испита пре почетка испитног рока и, уколико постоје неслагања, да се што пре јаве у студентску службу.
Уколико за предмет није дефинисан наставник или датум полагања, потребно је да се одмах јаве у студентску службу.
Потребно је да студенти пријаве колоквијум код предметних наставника, најкасније до 15.01.2021, како би се извршила организација истих у складу са правилима превенције  COVID19..
Напомене у вези са локацијом одржавања
• Испити који се одржавају у учионицама са ознаком КП, одржавају се у просторијама Школе на Булевару Краља Петра И, број 38/III
• Испити који се одржавју у учионицама без додатне словне ознаке, одржавају се у просторијама Школе на Лиману, Владимира Перића – Валтера 4