Поводом Дана Школе, у четвртак, 27. октобра 2022. године, организована је додела признања о постигнутом изузетном успеху током школовања нашим најбољим студентима на основним и мастер струковним студијама.

Признања и пригодне поклоне добили су: Лорена Тормаши, Ивана Путић, Адриана Зукић, Јована Нићифоровић и Теодора Несторовић за изузетан успех на основним струковним студијама, као и Борислав Аџић, Сања Станић и Бранка Секулић за изузетан успех на мастер струковним студијама.

Студенте су поздравиле директорка Високе пословне школе струковних студија у Новом Саду, др Јелена Дамњановић, Драгана Болесников, саветник директора Школе, др Слободанка Јовин, помоћник директора за наставу, др Бисерка Комненић, помоћник директора за развој и међународну сарадњу и др Дајана Ерцеговац, координатор за наставу.

Нашим студентима желимо срећу и пуно успеха у будућем раду и животу.