Povodom Dana Škole, u četvrtak, 27. oktobra 2022. godine, organizovana je dodela priznanja o postignutom izuzetnom uspehu tokom školovanja našim najboljim studentima na osnovnim i master strukovnim studijama.

Priznanja i prigodne poklone dobili su: Lorena Tormaši, Ivana Putić, Adriana Zukić, Jovana Nićiforović i Teodora Nestorović za izuzetan uspeh na osnovnim strukovnim studijama, kao i Borislav Adžić, Sanja Stanić i Branka Sekulić za izuzetan uspeh na master strukovnim studijama.

Studente su pozdravile direktorka Visoke poslovne škole strukovnih studija u Novom Sadu, dr Jelena Damnjanović, Dragana Bolesnikov, savetnik direktora Škole, dr Slobodanka Jovin, pomoćnik direktora za nastavu, dr Biserka Komnenić, pomoćnik direktora za razvoj i međunarodnu saradnju i dr Dajana Ercegovac, koordinator za nastavu.

Našim studentima želimo sreću i puno uspeha u budućem radu i životu.